LURA Cleaning System ile temizlik yeniden tanımlanıyor. Tozlardan arınmış bir ortam, sağlıklı ve rahat nefes alabilmek… Lura Cleaning System hakettiğiniz üstün temizliği hayatınıza taşıyor.

LURA Cleaning System, günümüzde en büyük sağlık sorunları arasında yer alan alerji, astım ve nefes darlığı gibi sorunları hayatınızdan çıkarmak ve size tertemiz yaşam alanları sunmak için çalışıyor. LURA Cleaning System, su filtrasyon sistemi sayesinde toz ve pislikleri suya hapsediyor ve çalıştırıldığı ortamı rahat nefes alınan yerler haline getiriyor.

Lura Cleaning System yüksek devirli motoru sayesinde tozları su filtrasyon sistemine hapsederek, yeniden çıkışını engeller. Temizliği daha hijyenik hale getiren sulu sistem sayesinde evler tozlardan daha iyi bir şekilde arınmış olur. Lura temizlik robotu teknolojisi evleri toz akarından arındırarak alerji, nefes darlığı ve astım gibi sağlık problemlerinin yaşanmasının da önüne geçer. Evde mite'lardan zerre bırakmayan elektrikli süpürge aynı zamanda da iyi bir halı yıkama makinesi olarak karşımıza çıkar.

Bilinen diğer temizlik sistemlerinden çok farklı olan LURA temizlik robotunun suyuna katılabilen parfümü, evinizin içinde hoş bir koku bırakır, istenmeyen kötü kokuları hızlı bir biçimde yok etmeye yardımcı olur. Motorlu elektro fırça gibi uygun aparatları ile sert zeminlerin de günlük temizliğini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Dışarı toz kaçırmayan LURA su filtreli süpürge, evinizde temizlemeniz gereken tüm bölgeleri temizlemeniz için geliştirilmiştir ve günlük olarak kullanılabilir. Dolap, koltuk altları, duvar, tavan gibi gibi ulaşılması zor yerler Lura ile temizlenebilir, koltuk ve kumaş döşemeleri süpürülebilir.