Neden LURA

Eski sistem elektrikli süpürgeler temizlik esnasında tozları filtresinden geri, ortama bırakırken, LURA Cleaning System dakikada 26.500 devirli SEPERATÖR’lü motoru sayesinde, alerji ve nefes darlığına neden olan tüm tozları su filtrasyon sistemi içinde hapsediyor.

Bu sayede eviniz tazelenmiş bir havaya kavuşurken, en iyi şekilde temizlenmiş oluyor.

LURA Cleaning System bir elektrikli süpürgeden beklentilerinizin ötesinde, sağlıklı bir ortam sunuyor.

Günümüzde en büyük sağlık sorunlarından biri olan ve tüm dünyada yaklaşık 300 milyon kişiyi etkilediği tahmin edilen astım, alerji ve nefes darlığı gibi şikâyetlerin oluşmasının önüne geçen Lura temizlik robotu, toz, pislik ve alerjenleri suya hapseder ve bu tozların tekrar evinizdeki havaya karışmasına engel olur. Gözlerimizle göremediğimiz havada uçuşan mikroskobik tozlar güvenli ve kesin olarak suya hapsedilir ve temiz havanın tazeliği evinize taşınır.

Su filtreli elektrikli süpürgeler arasında öne çıkan Lura Cleaning System toz akarları (maytları) kolayca hapsederek evde nefes alınabilir, temiz ve ferah bir ortam sağlar. Temizlik robotunuzun seperatörünü ve su haznesini temizleyerek elektrikli süpürgenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Su filtreli Lura Cleaning System'in yüksek emiş gücü sayesinde halı ve kilimlerinizi kolayca yıkayabilir; vakum özelliği sayesinde yastık ve yorganlarınızı vakumlayarak temizlik robotunuzun tüm fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz.